opak-erp

Bir kurumun tüm yönetim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış 360 derece kurumsal bilgi sistemidir; ERP+CRM+HR+ MRP+ Proje Yönetimi+ Performans Yönetimi+ B2B+B2C...

Opak Enterprise çözümü, bir işletmedeki tüm departman, operasyon süreçleri ve iş akışlarını yönetmek için ihtiyaç duyulan bileşenlerin tümünü kapsar.

Opak Enterprise finanstan, üretime, pazarlamadan satışa tüm kurumsal departmanları, müşteri hizmetlerinden eğitime, call center'dan online satışa tüm operasyonları, yönetimden planlamaya, ölçümlemeden raporlamaya tüm süreçleri, çalışandan müşteriye, tedarikçiden bayiye ekonomik döngü içerisindeki tüm oyuncuları kapsayan entegre bir üründür.

Opak Enterprise geçmişte ve günümüzde farklı kategori ve tanımlarla ifade edilen kurumsal yazılım çözümlerinin komple bir bileşkesi olarak düşünülebilir. Bu açıdan Opak Enterprise ERP, MRP, CRM, v.b. çözümlerdeki tüm fonksiyonları kapsamakta ve birbiriyle birebir entegre bir biçimde işletmelerin kullanımına sunmaktadır.

Opak Çözümleri işletmelerin büyüklüklerine ve iş potansiyellerine uygun olarak 3 farklı paket ile satışa sunulmaktadır.

Opak Enterprise Paketi, Opak içerisinde yer alan tüm iş objelerini ve iş fonksiyonlarını %100 kapsayan en kapsamlı paket olarak işletmelere sunulmaktadır.

Opak Enterprise Paketlerinde aşağıdaki temel bileşenler yer almaktadır.