b2b-bayi-yonetimi

Gelin sizede 7 / 24 Çalışan Bir Satış Kanalı Kuralım , Bayileriniz Yörüngenizde Kalsın

Gelişmiş Bayi Yönetimi

OPAK B2B'de kullanıcı sınırı yoktur.ERP programınızdaki carilerinize sadece tek tıkla B2B şifresi oluşturabilirsiniz. Bayileriniz kendilerine özel iskontolar üzerinden sipariş, cari extre, online mutabakat, ödeme, tahsilat, bakiye sipariş vs. gibi gelişmiş B2B özelliklerinin tamamını kullanabilir.

Bütünleşik ERP Yönetimi

SAP, Dynamics, Canias, Logo, Netsis, Mikro, Eta, Nebim, Opak Ticari Programlarıyla tam entegrasyon sağlayan OPAK E-Ticaret çözümleri ile ticari faaliyetlerinizi anlık olarak kontrol edin.Ticari programlarınızdaki işleyişinizi değiştirmeden tüm işlerinizi web ortamında bayilerinize açarak süreçleri tek noktadan yönetin.
 

Anahtar Teslim Çözümler

Alan adı, Hosting, SSL, E-mail, Güvenlik, Yedekleme, Ödeme-Tahsilat altyapıları ve diğer birçok hizmet size OPAK B2B ile bir bütün olarak sunulur.

Sanal Pos Entegrasyonu

OPAK B2B'de Türkiye‘deki tüm bankaların sanal posları ve BKM Express, PayNet, PayPal, PayU ve iPara ödeme sistemleri hali hazırda entegredir.

Online Tahsilat Modülü

Alışverişsiz tahsilat modülü B2B müşterilerine özel geliştirilmiştir.Herhangi bir siparişe bağlı kalmadan online ödeme alabilir, tahsilat yükünü ortadan kaldırabilirsiniz.

Sınırsız Ürün Yönetimi

OPAK B2B'de ürün sınırı yoktur.Sınırsız ürün ve kategori ekleyebilir tüm stoklarınızı tek tuşla yönetebilir ve istediğiniz veriye ulaşmak için gelişmiş filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz.

İskonto Yönetimi

Ticaretin gerçeklerini bilen OPAK B2B size gelişmiş iskonto yönetimi sunar. Cari,stok, grup yada kategori bazlı iskonto yapabilir, dilerseniz her bayinize her stok için özel fiyat tanımlayabilirsiniz.

Pazarlama Araçları

Bayi satışlarınızı artırabilmek için stok, cari, net tutar veya adet bazlı kampanyalar yapabilirsiniz. Hediye çekleri ve/veya promosyon kodları tanımlayarak bayilerinize farklı kampanya fırsatları sunun.
 

Plasiyer Satış Modülü

Pazarlamacılarınız müşterileri adına online sipariş verebilir, stoklarınızı ve fiyatlarınızı takip edebilir,nakit, visa, çek, senet tahsilatı yapabilir, cari extrelerini ve mutabakatlarını yapabilir, kargolarını takip edebilir, müşteri sepetlerini inceleyip siparişe yönlendirebilir.

Kargo Yönetimi

OPAK B2B kullanan müşterileriniz siparişlerin durumunu, kargo bilgisini, kargo takip numarasını online olarak takip edebilir, dilerse tek tıkla kargo detayı hakkında bilgi alabilir. Kargo modülü Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, UPS Kargo, MNG Kargo ve Sürat Kargo ile entegre çalışmaktadır.

Çoklu Dil Seçeneği

OPAK B2B size birden fazla dil seçeneği sunar. İngilizce, Fransızca, Almanca, Çince, Japonca, İspanca vs. dillerini kullanarak sisteminizi birden fazla dille çalıştırabilir, stok isimlerini ilgili dillere'de ekleyerek müşteri portföyünüzü genişletebilir, tüm dünya'dan sipariş, tahsilat alabilirsiniz.

Analiz ve Raporlama

Sipariş, tahsilat, sepet, stok miktarı, en çok satan ve/veya hiç satmayan ürünler, en iyi ve/veya en pasif bayi, en çok ve/veya en az kullanılan ödeme metodları gibi satışınızla alakalı tüm raporları OPAK B2B'den alabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Arayüz

OPAK B2B Çözümleri ile sisteminizin yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay. Tüm mobil cihazlarla, android, ios, windows işletim sistemleriyle uyumlu OPAK B2B kullanırken siz ve bayileriniz zamandan tasarruf etsin.

Eğitim ve Teknik Destek

3 aylık periyotlarda düzenlenen ücretsiz B2B eğitimlerimize katılabilir, ihtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.Ticket üzerinden gönderilen tüm talepleriniz gün içerisinde neticelendirilir.

Ticaretin gerçeklerini iyi bilen OPAK B2B paketleri kurumunuzun işleyişine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.