mobil-erp-uygulamasi

Mekan ve zaman sınırlarını ortadan kaldıran mobil teknolojilerin avantajını yaşayın.

Opak Mobil çözümleri saha operasyonlarını, depo yönetimini ve satışı yeniden tanımlıyor. Artık sahadaki bir satış temsilcisi, daha müşterisinin yanında iken, siparişini sisteme girip faturasını teslim edebiliyor. Sahadan veri toplayan araştırma ve anket kuruluşları, sonuçları sahadan doğrudan ekrana yansıtabiliyor. Depolardaki sayım hataları da, mobil teknolojilerle son buldu.

Mobil alandaki bu gelişmelerin gerisinde kalmayın; Opak Mobil çözümleri ile iş verimliliğinizi bir basamak daha yukarıya taşıyın!

Mobil ERP Uygulaması: ERP sistemindeki bütün kayıtların ve dolayısıyla şirketin bütün süreçlerinin, mobil ortamda takibini mümkün kılar. iPhone IOS ve Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletlerde çalışır.

Android Mobil Satış Uygulaması: Sahadaki satış temsilcilerinin, siparişi anında sisteme girmelerine,alacak,borç takibi yapabilmelerine, anlık fatura yada irsaliye kesip teslim edebilmelerine ve müşterilerinden nakit,k.kartı yada çek ile tahsilat yapabilmelerine olanak tanır. Şirketin yapısına göre, sipariş doğrudan üretime ya da depoya aktarılabilir. Marka ve model bağımsız olmak üzere, tüm android  işletim sistemleri bulunan cihazlarda çalışır.

Depo ve Sevkiyat Yönetimi: Depodaki ürünlerin barkodlanarak doğru sayılması, yönlendirilmesi, hatalı ürün sevkiyatının önlenmesi ve depo içi yer değişikliklerinin takibini mümkün kılar. Microsoft Windows CE işletim sistemi ile çalışan el terminallerinde çalışır.