hakkimizda

Biz Kimiz?

“Barkod Sistemleri" olarak da bilinen Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama ( OT/VT ) sektörünün lider firmalarından olan BARKOD OTOMASYON   Kuruluşundan bu yana güçlü, yaygın ofisleri ve artan müşteri portföyü ile hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemiştir.

Tüm Türkiye ve Yurt dışında  bulunan ofisleri ile barkod sistemleri konusunda sahada görev yapan uzman personeller görevlendirilmiştir. BARKOD OTOMASYON büyük bir ekip olarak görev yapmaktadır. Sahada doğru ürün ve doğru yazılım satmayı görev bilmiştir.  İnşaatÜretim, lojistik, perakende, sağlık ve kamu alanlarında birçok firmaya ürün ve çözümler sunmaktan gurur duymaktadır.


BARKOD OTOMASYON; Farklı modeller , doğru ürünlerle yola devam etmektedir. Doğru ürün konusunda destek almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. 


Ayrıca, müşterilerine özel depo, stok sayım, mobil market ve sipariş, saha satış uygulamaları, depo otomasyonu, demirbaş takip, pdks, barkod etiketleme, RFID Araç takip ve ERP entegrasyonları gibi yazılım uygulamaları da mevcuttur.


Özellikle temsilcisi olduğu firmaların eğitim sertifikalarına sahip teknik personeli ile BARKOD OTOMASYON , servis desteği ve çözümleme alanında Türkiye’nin öncü firmaları arasında olmaya devam edecektir.

Başarılı Ar-Ge çalışmaları ile kendi markalarını da üretme yolunda hızla ilerleyen BARKOD OTOMASYON , geleceğe güvenle bakmaktadır

 

Misyonumuz

» Yurtiçi ve yurtdışında kendi sektörlerinde hizmet veren lider firmalara, en son teknoloji ürünlerini kullanarak, hızlı ve ekonomik çözümler sunmak.

» Firmaların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda kendimizi geliştirerek özel çözümler üretmek.

» Gelişen teknolojileri yakından takip ederek, OT/VT sektörüne bağlı değerli müşterilerimize, en modern, en hızlı ve en ekonomik çözümleri sunan öncü ve lider firma konumunu devam ettirmektir.